Új hozzászólás Aktív témák

  • NecroPhill

    csendes tag

    Sziasztok! Segítséget kérek! A problémám a következő: rengeteg indítóikont (gyakorlatilag az összes általam használt programét...) pakolásztam a tálcára mert szeretem, ha tök üres az asztalom és látszik a háttérkép. A tálcán nagy ikonokat használok, mert szeretem látni, hogy mire kattintok rá éppen. 1920x1080-as felbontás mellett a tálca 4 sorosra hízott, ami meglehetősen sokat elfoglalt a monitor hasznos területéből. (Tálca automatikus rejtése nem játszik, nem komálom...). Gondoltam: ha már úgy is WideScreen-es monitort használok, miért is ne dobnám át bal oldalra a tálcát, ahelyett, hogy alul éktelenkedne, hiszen oldalt annyi hely van, "hogy táncolni lehetne" :DD . Meg is örültem, h kitaláltam a tutit, erre koppanok: az oldalsó állásban lévő tálcán alapból nem lehet több oszlopba rendezni az indítóikonokat! :O Egy oszlopnyit enged kirakni, ha pedig a tálca méretét változatgatom, csak a meglévő ikonokat nyújtja, mint a rétestésztát... Utálom, hogy állandóan lapozgatnom kell a tálcán, minden alapvető funkciót (pl. copy/paste) megnehezít és már elegem van az Alt+Tab-ozgatásból. A tálcát nem szeretném visszatenni alulra, mert akkor ott leszek, ahol a part szakad... Meg amúgy is nagyon f@sza oldalt: végre visszakerül a jól bevált helyére (bal sarok...) az asztal megjelenítése gomb, tehát minden zsír lenne, ha a sortkátokat, websz@rokat, progikat és a többi, jól bevált kis píszofsitet ki tudnám pakolászni az oldalsó tálcára! Van erre megoldás? :F
    u.i.: Object Dock nem játszik, mert egyszerűen szétf.ssa magát a sok ikontól, amit használok... :W Eszköztárba rendezést kipróbáltam, de egy kalap sz@r, pont a dolog lényegét veszi el, tehát azt, hogy az indítóikon plusz funkciókkal szolgál a progihoz alapból (pin-elés lehetősége stb.) és az indítóikon egyben a futó szolgáltatás ablaka is kis méretben, ami számomra nagyon hasznos kis fícsör!
    Előre is köszi a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák