Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz HZoli87 #4235 üzenetére

    Sziasztok!

    Újra megtörtént a BlackScreen (hang ment tovább), majd rá 10 másodpercre a kék halál (kihúztam a notebook tápját, majd visszadugtam). Éppen filmet néztem. Csináltam képet, ha valaki tud segíteni akkor írjon. Mint ahogy írtam 2,5 hete (#4235), először ez a jelenség a VGA driver cseréje után jelentkezett (előtte 2 évig sosem volt semmilyen gondja a gépnek), lehet hogy az okozza? Pontosan ő lenne az: NVIDIA GeForce Drivers 285.62. Abu írt egy cikket is, hogy gyors frissítés jelent meg a Geforce kártyákhoz, mert a WHQL driverrel nincs minden rendben.

    Részlet a cikkből, nálam annyi a különbség, hogy MPC-HC alatt jelentkezett a gond:
    " ...Az új béta driver szintén megszünteti a Windows Media Center esetében előforduló fekete képernyőt, így mostantól ezt a lejátszót is problémák nélkül lehet használni videózásra. A driver Windows 7 és Vista operációs rendszerre tölthető le 32 és 64 bites verzióban. A mobil GeForce-ok most külön 32 és 64 bites csomagot kaptak. Amennyiben a stabilitással kapcsolatos problémák nem szűnnek meg az új meghajtótól, úgy érdemes visszatérni a 258.96-os driverre, vagy újabb GeForce-ok esetén a 275.33-asra. ..."

    KÉP a hibáról

    -----

    Rakjam fel a "javított" béta drivert? Honnan lehet egyébként régebbi drivereket letölteni (például eggyel előzőt)?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák