Új hozzászólás Aktív témák

  • stupid user

    tag

    Sziasztok,

    előrebocsátom, nem olvastam végig a topicot.

    Kérdésem az lenne, lehet-e valahogy a win7-ben a mostani 4 magos számítógépet 1 magossá emulálni?, vagy azt átállítani, hogy egy bizonyos alkalmzás a processzorteljesítmény hány százalékát legyen jogosult használni?
    Az remek hasznos dolog ugyanis, hogy sok alkalmazást lehet futtatni, de egyik sem tudja kihasználni a processzor teljesítményét így aztán rendszeresen azt kell látnom, hogy pl AutoCAD MEP nem válaszol, holott a processzor csak 12-13%-al dolgozik.
    Én sokkal elégedettebb lennék ha a processzor teljes erejével azon dolgozna, amit az AutoCAD MEP mondott neki és mondjuk 1/4 annyi ideig lenne halott az alkalmazás.
    Tudom lesz majd olyan változat, ami többmagos környezetre lesz optimalizálva, de addig én kitépem a hajam.

    És mielőtt valaki le akarná csapni a magas labdát, nem renderelek, nem motion-t nézek, (nem a videokártya a gyenge) szimplán csak szerkeszteni szeretnék.

    Előre is köszönöm a segítséget.

    " ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

Új hozzászólás Aktív témák