Keresés

Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz WonderCSabo #29991 üzenetére

    Hopsz ezt benéztem, tényleg. :B
    A szűrők is ok, már kezdem memorizálni. Mondjuk "módosításdátuma:" helyett lehetne "md:" , hogy ne legyen olyan hosszú.

    De ami még probléma :
    Nem indexelt helyen nem is keres, csak kiírja hogy nem talált.
    Az ok hogy jobb ha gyorsan, de ha nincs indexelve, akkor is kereshetne azért, vagy legalább valamit írjon ki, hogy tudjam hogy lehethogy van, csak több idő mire kiderül.
    Van amikor kiírja, hogy "Nem indexelt helyen való keresés sokáig tarthat, ..." , de most nem írta ki. :F

    MOD: Utóbbival úgy tűnik az a gond, hogy ott próbáltam, amit már hozzáadtam az indexeléshez, de még nem olvasta be az egészet. Amikor egy újat akarok hozzáadni az indexeléshez, ki is írja, hogy "A hely indexelése sokáig tarthat, és a befejeződéséig a keresési eredmény hiányos lehet."

    Azt meg lehet nézni valahol, hogy adott mappának hol tart az indexelésével ?
    Az "Indexelési beállítások" segédprogram ezt pontosan nem írja ki, bár azt látom belőle, hogy még csinál valamit, mert nő az indexelt elemek száma.
    Amúgy ez a Indexelési beállítások hol található a rendszerben (Vezérlőpultban) ?
    Kereső rögtön megtalálja, de azért kiváncsi vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák