Keresés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz [pod]Diablo #13905 üzenetére

    Hali!

    Abban a sorrendben csak az XP és a Linux fog indulni, mert az XP "kinyírja" a W7-et, nem fizikai értelemben, csak eltűnik a boot menü, maga a W7 fizikailag rajt marad persze a partíción. Ha így rakod fel, akkor szükséges, hogy utólag Te magad készíts egy boot menüt, amihez az EasyBCD nevű progit szokták javasolni, persze okkal, hisz kivitelezhető vele a mutatvány.

    Én mégis azt javasolnám, hogy a korábban írt sorrendet tartsd be ha lehet, tehát XP/W7/Linux (a W7 újratelepítése nem vészes idő, bár ha már fent van egy csomó driver meg utility, akkor tudom, hogy kellemetlen, de nem annyira, mintha esetleg nem értesz az easyBCD-hez, aztán még azt is szétkened, amit nem kellene... :DDD )

    Amúgy meg én is csak azt tudnám javasolni, ha elég, akkor bobsys kolléga által javasolt megoldás, megfelelő lehet...

    bobsys
    Thx, akkor megkeresem, remélem nem bonyolultabb, mint integrálni SP2-t Vista-ba... :DDD
    (Amúgy ha esetleg ilyen integrációra gondolsz, azt nem hiszem, hogy be tudom adni a gyereknek, mert a dobozos termékei az ő "drágaszágai", az hogy egy írt lemezről telepítsen valamit, az szentségsértés...(Ne engem tesék hülyézni :DDD )

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

  • sfdrakex

    nagyúr

    válasz [pod]Diablo #13905 üzenetére

    Feltelepitesz mindent utána pedig easy bcdvel csinálsz boot menüt.

    Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Aktív témák