Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz paryxx #242 üzenetére

    S ezeken megoldott a kadenciahelyes lejátszás? Mert az android alatt nem feltétlenül van... Ha meg médialejátszónak kell, akkor bizony elég nagy hiányosság... Tudom, van jó pár típusra unofficial openelec s azzal van kadenciahelyes lejátszás, de nem mindegy (szerintem), hogy azzal kapod, telepítve van, nincs vele dolgod s ha update-elsz egyszerűen elvégezhető. Avagy veszel egy ilyet, bootloader csere (tudtommal), firmware csere s kockázat, hogy alátét lesz belőle.
    Ha pusztán a hardvert nézzük, ár/érték arányban sokkal jobb, amit linkeltél.

    DE
    Wetek hub már kapható, abban már 905 van, gigabit lan, de csak 1 GB ram, viszont ez androidhoz lehet karcsú, bizonyos szempontok szerint, openelechez/libreelechez viszont bőőőven elegendő.
    Amit linkeltél 15.000 Ft (nettó) azaz bruttó 19.000 + 2000 Ft (ingyenes postával, kb. 3 hét postázási idővel), gyorspostával 23.770 + 2000 Ft (kezelési költség) azaz 25.770 Ft. Wetek hub meg 28.000 Ft, további költség nincs. Szóval nincs számottevő árbéli különbség, annak kell igazából utánajárni, hogy mennyire foglalkoznak ezzel a box-szal a fórumok (freaktab), mert szerintem az nem elhanyagolható s ha jól gondolom a kérdező is így van vele.

Új hozzászólás Aktív témák