Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz pch #789 üzenetére

    Nálam akkor kattog, ha az erősítőn nem az az optikai bemenet van kiválasztva, amibe a Wetek csatlakozik, hanem a TV kimenete. TV is össze van kötve optikával az erősítővel, ebben az esetben mivel a TV nem tudja sem a DD-t sem pedig a DTS-t továbbküldeni, elkezd kattogni egy pár másodpercig, majd sztereo-t továbbít. Szóval a kattogás önmagában nem hiba.
    Ezt a nem támogatott hang üzenetet tutira a LE írja ki neked, nem pedig a TV? Sosem kaptam még ilyen üzenetet LE alatt, de ránézésre ez az info ablak nagyon nem passzol össze a confluence skin kinézetével.
    Egyébként annak az AC3 átkódolásnak nem kell kipipálva lennie a beállításokban szerintem, viszont ha ki is van, a DTS-nek akkor is ki kell mennie optikára.
    A hangtovábbítás eszköze persze, hogy nem választható. Sajnos nem lehet külön választani az SPDIF-et és a HDMI-t. Kodi-ban Windows alól ill. sztem Android alól is megoldott ez a dolog LE-ben nem, szóval azt nem fogod tudni megtenni, hogy HDMI-n elnémuljon. DE egyébként a hangtovábbítás eszköze az első beállítási pontban változtatható, de ott csak azt tudod eldönteni, hogy HDMI-n és SPDIF-en menjen ki a hang vagy bluetooth-on.
    Tényleg nem értem a dolgot, ha egyszer van olyan DTS hang, ami tovább megy, akkor a zöme miért nem megy tovább, fogalmam sincs.
    Nem mostanában töltöttem le filmet, de azért mondok egyet, hogy kizárhasd a release hibát.
    Central.Intelligence.2016.TC.720p.BluRay.DTS.x264.HuN-HyperX
    Ennél nálam angol és magyar DTS hang is lejátszható.

Új hozzászólás Aktív témák