Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    Kezd tetszeni ez a wetek doboz. A képminőséggel nem vagyok teljesen kibékülve, de alapvetően jó kis holmi, főleg így LE-vel azt csinálja amit szeretnék és elég gyorsan OE-hez képest.
    Samsung TV beépített S2 tunerje sokkal szebb képet ad.
    Azért a felvételek elég szépen foglalnak. SD adás nem vészes de a HD kb 4GB/óra.
    Mekkora háttértárat érdemes mögé tenni? 1-2TB-s 2,5" külső HDD elég neki gondolom.
    Külső táp nélkül el tud látni árammal egy max 900ma 5v fogyasztású külső hdd-t? Néztem hogy 12v-os tápja van a weteknek , abból csak tud egy kicsit juttatni egy hdd-nek.
    Felvétel indul, megáll azonnal, epg-ből választva is indul pont jókor, a vége is jó időben van.
    Szóval szerintem fog tetszeni az asszonynak, némi csatorna optimalizálás és helyes átszámozás után.
    A csatornaváltás elég sokat javult LE-vel, már kb 3sec alatt tud csatornát váltani ami nem olyan gáz.
    Gondolom akár két teljesen különböző csatornáról is tud felvenni ha éppen azt akarná ha két kábel van bedugva.
    Működik szépen a másik boxról kodiból lejátszás.
    Csatornaikonokat kéne még betenni, de megint az elérési úttal szívok, majd holnap megnézem a picon mappa hova mutat, már bemásoltam a logókat.
    Már csak egy dolgot kell megoldjak, mégpedig a gyorsított lejátszást.
    Erre van bármilyen megoldás jarvis alatt? Nincs hozzá ilyen addon?
    Kodi 17 tudja már állítólag, így akár megoldás lehet egy külön box-al lejátszani kodi 17-el gyorsítva, a wetek meg csak nézni és felvenni lenne.
    Vagy várok amig a következő valamelyik LE már 17es kodit tartalmaz.

Új hozzászólás Aktív témák