Új hozzászólás Aktív témák

  • bobijuing(:

    csendes tag

    Sziasztok

    Segítségeteket szeretném kérni, eme gyöngyszem kábelmodemmel történő internetmegosztásban. A router egy TP-LINK WR340GD. Asztaligép (xp) és Laptop(Win7)
    Addig eljutottam, hogy mindent összedugtam, asztaligép MAC cím klónoz routerben, de net az nem lett. Itt leszögezném hogy barátnőmnél szerettem volna megosztani a netet, akik kezdetben chellonál fizettek elő most már upc, mivel magáról a kábelmodemről sok mindent nem tudok így elakadtam. Leírom hogy eddig mivel próbálkoztam.

    -Mindkét eszköz resetelése
    -Csak egyik gép (az asztali) routeren keresztül modemre kapcs MAC cím klónoz, de semmi.
    -Egyébként ha a modemről megy a net mindegy neki mibe dugom,jelszó se kell, semmi nem kell neki. Tehát lehet nem kell neki MAC klónozás?
    -router valszeg jó, mert betudok lépni, kislámpák villognak, mondjuk ettől még lehet rossz, de vadi új.
    - ipconfig all-ból az derült ki hogy a router már nem látja maga előtt a modemet.
    - modem configjába belépve csak annyi van hogy keresse fel szolgáltatóját.
    - ja felhívtam a neves társaságot, és csak úgy hajlandóak segíteni ha fizetek min 500 max 3000 ft-ot.

Új hozzászólás Aktív témák