Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz T J #16901 üzenetére

    Az oldalon ami hibásan működik edge-ben az az, hogy van egy háttér és azon van egy lap felület, és ha görgetve van ez a felület (amin az infók vannak és minden) csúszik a héttérkép felett. Nem tudom, hogy ez animációnak számít-e, ha igen, akkor ez az animáció okozza a gondot szerintem, mert görgetésnél csak a háttérkép remeg. Biztos nem jól kezeli a kettőt egyszerre hogy egymáson futnak, siklanak.
    Akkor azt mondod, hogy .js lehet a probléma (akkor már eleve hibásan lett megírva, így elég érdekes közzé adni sablonokat hibásan megírtan, de lehet pont ez a cél, hogy ne a free-t használjad).
    Kipróbáltam azt, hogy egyenként kitörlöm a .js fájlokat és egyenként elíndítom az edge-t, hátha az egyik .js nincs jelen akkor nem működik az a funkció ami okozhatja ezt a problémát és jó lesz tőle. Egyenként kitöröltem, és nem tudom miért, de már az összeset kitöröltem, egy darab .js nem volt az egész mappában sehol, és mégis működött azok nélkül is, az oldal frissítések után is, és ugyan úgy akadozva működött.
    Amit mondasz egyébbként igazad van, csak ez szinte egy külön szakma, én meg csak egy lapot szeretnék, ahhoz meg túl sok idő menne rá. Ezért jó lenne rájönni és javítani ezt a hibát valahogy. (az új edge-ben nem hibás, gondolom azért, mert annak az alapja chrome)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák