Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #14620 üzenetére

    .

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #14620 üzenetére

    Párszor már jeleztem, hogy ne találj ki gondolatokat, vajon miről írhatott a másik, majd azt ne próbáld meg kijavítani. Aki a saját gondolataival vitatkozik, azt speciális intézetben kezelik, ha érted mire gondolok.

    Azt is jeleztem, ha szövegértési problémáid vannak, akkor feleségem szívesen segít, egyetemi szakvizsgával rendelkező fejlesztő pedagógus, felnőttekkel is foglalkozik. Egyre több embernek van szövegértési gondja, ne szégyelld.

    Ha nem tudsz egy mondatot annak szövegkörnyezetében értelmezni, akkor vagy politikus vagy, vagy fejlesztésre szorulsz.

    Hadd segítsek, arról volt szó, hogy
    #14616: a lazyload csak képekre működik?
    #14617: nem, nem csak képre
    #14619: igen, jobb helyeken szövegre is.

    Nos, hadd segítsek, ha nyelvtanilag nem működik az értelmezés, de a "grammarnazi engine" beindul, akkor kikódolom:

    if (LazyLoad()) {
    jobb helyeken szövegekre is, nem csak képekre
    }

    és nem
    global LazyLoad(on)

    Felfogtad? Vagy értelmezzem tovább?
    Nem azt írtam, hogy MINDEN oldal legyen ilyen, az index-től az ügyfélkapuig, hanem ott, ahol lazyload igény van, ott szebb, ha nem csak a kép ilyen, hanem a szöveg is.
    Ha egy hozzászólást egy másikra válaszul írunk, annak értelmezése a kapcsolódó (indító) hozzászólással együtt lehetséges. Önállóan nem! Illetve lehet, magadat járatod le (ismét)

    Szerintem gondolkodj, mielőtt írsz. Bár az se jobb, ha ekkor beképzelsz értelmeket.
    Igazából nincs is javaslatom. Mehet az ignore gomb részedről.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák