Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    Na jó, azt hiszem most már kellene egy kis segítség aki Linuxhoz picit jobban ért.

    1) Transmission felkerült rendesen jól pár hete fut is.
    2) Most jönne az, hogy FlexGet, viszont az elmúlt hetekben sajnos elég sokat változtattak rajta, ami jó is, mert sok újdonság jött be ami eddig hiányzott, viszont így nincs hozzá egy épkézláb leírás, és mindent netről kell összeszednem.

    Lényeg a lényeg, van egy jól funkcionáló config fájlom, viszont az istenért sehogy sem tudom megoldani, hogy az 10 percenként lefusson (mmint a flexget).

    Másik nagy problémám, FlexGet végre támogatja, hogy Transmissionnek adjon át torrentet mindenféle infóval, és így mappákba rakosgatja Transmission, ahogy az kell, viszont nagy problémája, hogy nem tudom milyen user/grouppal de lényegében windowsból mountolva a meghajtót sehogy se kapok jogot, és minden alkalommal le kell futtatnom egy chown parancsot, hogy enyém legyen a mappa. :\

    Ha esetleg van akinek van rá affinitása és tudása, akkor írjon rám egy privit, és elküldök minden szükséges dolgot, hogy legalább a kötelező köröket ne kelljen lefutnia, mint nekem.

Új hozzászólás Aktív témák