Új hozzászólás Aktív témák

  • Herr Vida

    tag

    Sziasztok!

    Én jelenleg egy Mio P560-as PDA-t használok Igo8-al navigációs célra, de azt tervezem, hogy váltok, mert egyébként a PDA-t nem használom semmire, és akkor inkább azt eladnám, és vennék egy PNA-t, ami viszont csillivilli :B

    Éppen a Wayteq x950BT HD és az x990 között vacilláltam, mert alapból az x990 tetszene jobban, de a BT hiány azért elég fájó.
    Azonban az x950 BT HD-ről meg egy csomó rosszat olvastam (pl. Bulcsu kollega kimerítő írása stb.), pl.a BT erősen "korlátozott" funkciójáról, meg az akadó videolejátszásról és navigációról :(

    A kérdéseim:
    1.) Szerintetek a közeljövőben várható x990 BT?
    2.) Ha igen, akkor abban orvosolják az x950 BT hibáit (pl. azt, h nem olvassa ki a telefonkönyvet)?
    3.) Az x990.hez adott Sygic Aura mennyire jó navi program? Én világéletemben Igo-t használtam, és nem szeretnék belefutni valami "mérsékelten használható"-ba az helyett (tudom, h elvileg rá lehet hegeszteni az Igo Primo-t is az x990-re, de azt amíg lehet, kihagynám...)

    Ha esetleg vannak ötletek/tapasztalatok a fenti kérdések kapcsán, örömmel fogadnám őket!

    Előre is köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

Új hozzászólás Aktív témák