Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz Anti666 #2337 üzenetére

    Az tény, hogy a 770-el már mindent megtehetsz, amit szoftveresen még nem az x820-al. Szerintem ha ez is lesz 1-2 éves, mint a 770, akkor ezek a szoftveres dolgok megoldottak lesznek erre a készülékre is, mint ahogy már most is sikerült átszerkeszteni a menüjét és futtatni rajta progikat.

    Ami miatt húzódik a dolog azaz, hogy akik megcsinálták a moddingokat 770-re, azoknak nincs x820-uk, ezért nem készült még hozzá szoftver modding. Bár ez sem igaz teljesen, mert én kaptam egy moddot, ami x620-ra készült és az alapján kicsit átdolgoztam az x820-at is, de csak kicsit. XML file a menü. Szerintem azt tesz vele aki ért hozzá (nem én) amit akar.

    A többi szerintem erősen szubjektív, meg kell nézni, kézbe kell venni és lehet dönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Nekem pl. jobban tetszik, hogy kicsit kisebb, kerekebb, mint a 770. Az olyan igazi kocka, ami egyébként nem rossz, valóban férfiasabb darab.

    A GPS chip egyébként sokkal jobb benne, mint a sirf3-as a 770-ben. Gyorsabban pozícionál és jobban tartja a jelet rossz vételi körülmények között is.

    Ár: 770BT-t ahol láttam még ott 32-33eFt-ot kértek érte, x820-at pedig 22-ért vettem a héten.

    Ha valaki komolyabban nekiesne az x820-nak szerintebb többet lehetne kihozni belőle hosszútávon, mint a 770-ből.....

    What else?

  • Degeczi

    nagyúr

    válasz Anti666 #2337 üzenetére

    nekem nem is annyira a normál SD mérete ami jobban tetszik, hanem egyszerűen az, h kamerák és MP3 lejátszó miatt volt már itthon kellően nagy és gyors darab, így még erre sem kellett külön költeni, ha pedig egy nyaraláson kifutnék memóriakártyákból, vésztarttalékként minden adapter nélkül is közvetlenül átrakhatom a GPS-ben használtat, mert nincs tele (bár akár formázhatnám is: a legfontosabb programok úgyis belső memóriában vannak)

    persze ez is teljesen egyéni szempont: akinek nincsen meglévő SD kártyája, nyilván nem számít, ill. sokan nem is vesznek, elég a beépített memória

Új hozzászólás Aktív témák