Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Peace #900 üzenetére

    Nehézségi fokozat a kampány választás elején van (Classic és Hard).

    Két óra után én uninstalláltam. Kezdte ott, hogy az intró alatt lefagyott, fekete képernyő, feladatkezelőt sem látni, hiába indítom el. Nagyszerű, reboot. A kampány tanuló küldetése mókás, előre felvezeti mire számíthatsz, mert hát én marha megpróbáltam úgy megcsinálni, hogy ne vesszen oda termi. A harmadik nekifutásra jöttem rá, hogy itt mindenképpen hullani fognak. Csodás. Segond.

    Első rendes küldetésnél a szövegre és nem a küldetéscélokra koncentráltam. Szóval elmentem jobbra, hogy a két Rubble-t megvizsgáljam. Aha, ja, azok Génorszó-lyukak. Pompás. Restart. Második nekifutás, bevédem a bal oldalt, jobb oldalt, közben lassan araszolok előre az ötödik termivel, hogy felderítsen fent. A 12 kör környékén rájövök, hogy sikeresen mexikói standup van, mert én bevédtem a két irányból érkező Génorzókkal szemben magam a jó öreg keresztfolyosón egy-egy termi 90°-al áll megoldással, csak éppen innen mozdulni nem tudok, mert akkor megindulnak és bedarálnak. Restart. Elkezdek rohanni felfelé, hogy hátha lesz valami, most már minden kör után mentek. Eljutok egy jól védhető pozícióba, felállítom a véderőt és araszolok a kijárat felé. Véletlenül lenyomom az entert viszont a következő köröm elején, erre ott marad az öt termi 4-4 AP-val, védtelenül az ellenséges körben. 2 termit egyből be is darálnak. Köszi, hogy nem kérdezel rá arra, hogy biztos vége a körödnek? Végül is körrendszerű játékoknál alap dolog szokott lenni. Itt nem az. Segond. Visszatöltöm az előző kört, végül is ezért mentettem. Aha, valami bug van, nem fogad el semmi parancsot a kiválasztott termi, ott vannak az ikonok, de nem tudok a termik között váltani, sem lépni, se semmit. Segond, újraindítom a játékot, betöltöm a mentést, de ugyan ez. Megunon az önszivatás eme formátumát, és letörlöm a játékot...

    Amit láttam belőle:
    Grafika: 3/5
    Zene és hangok: 2/5
    Játékmenet: 3/5 (igen, amúgy annyira nem lenne rossz)
    Átvezető animációk: 2/5
    Történet: ?/5 (ami az első küldetésig tart, az olyan 3/5, középszinten közhelyes, de elmegy)

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák