Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    válasz Phobion #34 üzenetére

    Az elterjedésének szerintem az is gátat szab, hogy túl "beteg" ahhoz, hogy mainstream vonalra kormányozzák. Merthát itt nem nagyon van happy-end, azt meg nehéz beadni a tömegeknek, amikor a főhős eposzi csatában esélyek nélkül megvív a káosz/nida/ork stb hordákkal, és a végén sikerrel jár, eléri célját, elküldi a vészjelzést, majd szép dicstelenül szétszaggatódik ;]
    A birodalom meg a nagy mentőakció keretein belül 30-40 esetleg 100 év múlva odaküld valakit felszabadítani....

    A könyveknél engem nem nagyon bántott a fordítások befuccsolása, egyszerűen nem volt pálya sem árban, sem választékban, brutális, amikor az itthoni önálló regény árából, külföldről megveszek (szállítással együtt) egy omnibus-t újonnan.

    Cifu:

    A cosplay brutál, tényleg jól eltalálta a csávó (persze ultramarine, ha jól látom)
    A GW licenszkezelése, meg nem csak szerinted káosz, szerintem egy idomított majom, és egy húszoldalú kocka segítségével döntenek ilyen ügyekben :D (mert logika nincs a döntéseikben az tuti)
    A topik meg tuti nem lesz a legolvasottabb a PH-n, de csak nem döglik be teljesen. Inkább arra látok esélyt, hogy sokan azt hiszik, a játékokról szól, mert máshonnan nem is ismerik a világot, aztán nem tudnak mit kezdeni az itt irkáltakkal :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák