Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    Uhh, hát köszönöm. Nem lesz ömlengés most.
    Ez kb. ilyen felpörgetett Dead space.

    1. Tök sötét minden. Ha a brightnesst állítom, lila lesz minden. Ez normális az első pályán? 20 perc játék után szemkifolyás volt. (mert ugye csomó villogó izé van, azok meg 5000 lux) bloom off, HD on
    2. Volt-ot választottam, de szintlépés után nem láttam, mit, hol kéne állítani, hogy most nekem jó legyen (nem is volt rá idő, az életemre törtek folyton). Speckó képességet nem tudtam használni. (mikor kapom meg? - a nő dumál az elején sokat, de nem marad meg minden)
    3. Az sötét, kék járatot megtalálni a padló alatt az elején vicces volt (5-10 perc rohangálás, hogy mit hagytam ki?)
    4. A hacker rejtvények jók (forgasd a hexát)
    5. Az első 5 perc alatt kinyírtak... Mivan?! Most jöttem a rep.szimulátorból villám reflexekkel, nehogymá!
    6. Utána lelőttem a kémcsöveket, és menekülni kellett, mint atom, visszarohantam az elejére, mindenkit otthagyva, de ajtó zárva... Utólértek, lemészároltak, még 4x... Kb. annyi ellen jött, mint egy horde+illusionist championnél diabloban. Bocs, nem volt jobb hasonlat.

    Asszem egyelőre ez így sok és sötét volt. :F

    szerk: 4F03-042E-4C6C-6434 <-- ezt használtam fel.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák