Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Nem tudok dűlőre jutni ezzel a játékkal. Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy igazából egy kalap fosnak tartom.

    Hangulatilag kiváló, nagyon jól kitalált a rendszer, de azzal nem tudok kibékülni, hogy az egérrel való irányítás annyira egyszerű gyermeteg, hogy az már tényleg bosszantja a magamfajtát. Lerázni senkit nem lehet magadról, mert ugye csak egy kurzort kell rajtad tartania az ellenségnek, ez egy ovisnak is simán megy 15 másodperc gyakorlással.

    Nem csoda, hogy a szimulátorokhoz használt perifériáimat nem is használom a WT-ben.

    Tényleg nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e ezt a játékot. Fél óránként rettenetesen felbosszant az együgyü, túl egyszerű irányítás, kilépek, majd amikor lenyugszom, akkor elkezd hiányozni az isteni zene, kiváló hangulat, szeretnivaló grafika meg az adrenalin.

    Lehet csak elpuhultam, mert ha tényleg tökös lennék, akkor elővenném egy kedvenc szimulátoromat, de igazság szerint most nem erre vágyom, hanem valami könnyedebbre. De nem ennyire könnyűre... jó lenne ha nem csak historical meg full real battle lenne, hanem olyan is ahol az egérrel való irányítás tiltva van. Akkor működhetnének a lerázós manőverek és ha valaki mögéd kerül akkor nem jelentené azt, hogy mindenképpen megpusztulsz, legfeljebb csak az időt húzhatod.

Új hozzászólás Aktív témák