Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrosuttii

    aktív tag

    válasz JackFeryll #2172 üzenetére

    Sajnálom,ha az 50 másodpercnyi intro zavar,másoktól nem ezt a visszajelzést kaptam,te vagy az első,akit zavar abból a nem tudom mennyi emberből,a többi pedig általában át tekeri.A videó lejátszó valamelyik részében van egy olyan opció,amellyel ki lehet kapcsolni ezeket a kommentárokat.A nagy,ormótlan logó az IGN logó kitakarásáért felel,úgy láttam jónak,hogy oda rakok egy nagy,ormótlan logót.

    Esetleg ha van valami ötleted,amivel jobbá tehetem a videóimat,küldj egy privát üzenetet,persze ha egyáltalán van valamennyi hozzá értésed ahhoz,hogyan kell videót jól szerkeszteni,mert nekem úgy tűnik,a zéró tapasztalatoddal kukacoskodsz itt.Lehet az ember őszintén kedves,meg nem őszintén kedves.Attól,hogy valaki őszinte,nem feltétlenül kell bunkónak,személyeskedőnek lenni [lsd.:Kár volt az időt pazarolni rá.] Ennyi erővel kár volt nekem is az időmet rád pazarolni.Simán el suhanhatnák a kommented felett,de mivel annak vannak vitatható részei,így reagáltam rá,és a "kérdéseidre" választ adtam.

    A másik:a játékkal körülbelül még 1 napot sem játszottam.Aláírom,nem vagyok valami profi,de próbálkozom,viszont alig pár óra tapasztalat után nem tudom a Te szintedet hozni,hiszen te biztos egy nagyon profi játékos vagy.Mindenesetre,nem értem,hogy jössz te ahhoz,hogy pocskondiázzál - le bénázzál.Azt még tűröm,ha a videómat címkézed meg ezzel-azzal,de azt nem,hogy ha engem sértegetsz.

    Mutass jobbat,készíts jobbat,utána gyere vissza vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák