Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzuperBandee

    csendes tag

    Sziasztok!

    OpenVPN-nel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Ha valaki tudna nekem segíteni.
    Synology Nasra állítottam be VPN csatlakozást. A szükséges portot megnyitottam, tűzfalon átengedtem stb stb. Letöltöttem az OpenVPN alkalmazást. Konkrétan az OpenVPN connectiont.. viszont nem tudok csatlakozni a VPNhez.. :(.
    Az openVPN oldalról a community/downloads oldalról szintén letöltöttem a WINDOWS 64-BIT MSI INSTALLER.
    link:https://openvpn.net/community-downloads/
    Ezzel tudok csatlakozni.. Nem tudom, hogy ez is megfelelő VPN szerver vagy ez másra jó?
    Kérdésem a következő lenne:

    1.)Mi a különbség a WINDOWS 64-BIT MSI illetve az OpenVPN connection között?
    2.) Hogy lehetséges az, hogy az egyikkel nem tudok VPNre csatlakozni másikkal (ugyanazon VPNC config adatokkal) pedig igen?
    3.) Hogyan tudom ellenőrizni, hogy a NAS hálózatomat "védi" a VPN alkalmazás?
    4.) Lehet, hogy nagy hülyeség amit írok (nem vagyok tisztában az egésszel) de VPN-en keresztül tudok virtuális meghajtót létrehozni? Magyarul azt szeretném elérni, hogy a Synology nason megosztott fájlok virtuális meghajtón keresztül csatlakoztatom a PCre de VPNen.

Új hozzászólás Aktív témák