Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz 4Grider #3009 üzenetére

    Ez igen. Kösz

    Userx : sebaj akkor marad a 2.

    Nehezen írok mert be van gipszelve a kezem és baromi hosszú lenne. Magyarázkodni sincs kedvem.

    Tudom mi az a VPN és hogy mikre való. Viszont fixen nem csak random használom ha Tor-on keresztül böngészek.
    Attól még viszont nem értek hozzá.
    Gyorsan belepeörgettem a topicba (az összefoglalót nagyjából tudtam eddig is) látom azért itt sokaknál elég komoly mélységekbe megy a téma.
    Sőt már az előfizetés ellenére, érdekel és a router VPN-jét is kiakarom próbálni.
    De egyelőre csak olyan alapok érdekelnek, hogy előfizus VPn mellé van értelme saját a routerben?
    Ha az előfizust állandóan használom, Nordnál néha kicsit elmegy a netsebesség pl. vannak ajánlott szerverek? valami ajánlott plusz beállítás vagy bármi?
    nem akarok távolról elérhető egyéni hálózatot meg ilyenek csak egy alap mindennapi anonimitást stb. (bár ez az egyéni hálózat, akár többi cuccommal, teló tv stb összehozva felkeltette az érdeklődésem :D)

    Ha van itt valaki hozzáértőbb és szívesen áldozna rám fél órát mondjuk discordon az életéből, azt megköszönném. kérem keressen meg privátban.
    Tudom van OpenAi- azzal is fogok dolgozni, de azért jobb szeretem a személyes segítséget. Azért is vagyok a fórumon ezer éve.

    Köszi szépen előre is

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák