Új hozzászólás Aktív témák

  • TurpiUrfi2

    tag

    Szevasztok!

    Kérdésem elé szeretném vetítetni, hogy a VPN megoldások területén nagyon korlátoltak az informatikai ismereteim sajnos. -- Ausztriában végzek home office -os munkát, itteni cégnek. Szeretnék otthonról dolgozni Magyarországról, de a cég nem engedélyezte. (Ami bosszantó, hogy más osztályokon a kollégák lazán megteszik ezt. :()

    Szeretném a rendszert informatikai eszközökkel megkerülni, ebben kellene egy kis iránymutatás. Nagyvonalakban két megoldást javasoltak nekem, nem tudom melyik lenne a célravezetőbb. Vagy VPN szerver beállítása vagy itteni IP címet adó VPN szolgáltatásra előfizetés. Nem tudom melyik lenne célravezetőbb és stabilabb. Itteni lakcím és esetleges internet előfizetés egyénként maradhatna, tehát olyan megoldás is megfelel ami itteni netre csatlakozik.

    A céges rendszerbe már most is a FortiClient titkosítón kell belépni.(Gyanítom ez ellenőrzi a leosztott IP címeket is.)

    Amennyiben ilyen téma már volt, szívesen visszaolvasok, kérlek jelezzétek kb. mikor volt...

Új hozzászólás Aktív témák