Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz #79335424 #25603 üzenetére

    40-es számokat továbbra is lehet hívni, ha jól tudom év végéig, csak most már ingyenesek ezek is mint a 80asok (azaz megszüntették a kék számot).
    Emiatt, hogy ingyenes lett a szolgáltatók is leszoktak róla, hiszen nincs meg a visszatartó erő, hogy fizetni kell egy kicsit a hívásért. Így lett az, hogy inkább sima vezetékes számot használnak, de igen ált. ki van írva a vezetékes szám is ami a színes alatt van.

    21-es szám: Helytől függelten vagy nomadikus számoknak hívják ezeket, lényegük, hogy nincs fizikai régióhoz kötve a szám (mint pl. 52-es számot csak a debreceni körzetben tudsz használni).
    Ilyenkor érdemes panaszt tenni, amivel kénytelenek foglalkozni, ugyanis lvl1-es gizikétől szinte sosem fog oda eljutni a probléma, aki be tudná verni a rendszerbe az shs=21-et. (én 31-es upc mobillal csináltam meg ezt pár helyen)

    Amennyiben az a kérdés, hogy az a szám amit hívtok melyik szolgáltatóhoz tartozik itt lehet megnézni.
    Ez a honos szolgáltató, amennyiben hordozva van a szám, akkor pedig itt lehet megnézni.

Új hozzászólás Aktív témák