Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz Victoryus94 #21022 üzenetére

    Hasogassunk egy kis szőrszálat kedves kollégák :D

    3000 Ft.
    Tegyük fel, hogy a Dellmont alá akarunk menni költségben, akkor a 3 ftos percdíj eléréséhez 1000 percet LE KELL BESZÉLNI minden hónapban. Ami 30cal elosztva 33.3 perc.
    Ez azt jelenti, hogyha napi több mint fél órát beszélsz, akkor megéri.
    Viszont ha valamelyik nap nem beszélsz fél órát, és más nap nem "pótolod be" akkor már nem éri meg.
    És messze van az "ingyentől". Ez egy marketing vakítás.
    Voipon ha nem beszélsz, az ingyen van. Itt ha nem beszélsz, akkor annál kevésbé éri meg, minél kevesebbet használod. Pont.

    Ha napi 10 percet beszélsz csak, akkor az 300 perc egy hónapban, azaz 3000 Ft / 300 perc, az pont 10 Ft percenként. És ez a minimum. Ha nem beszélsz egy nap, és máskor nem pótolod be, ha mondjuk elmész nyaralni akkor máris "bünteted magad" az "ingyenes" csomaggal.

    Tudom, szőrszálhasogatás azon vitatkozni, hogy 3 vagy 10 forintba kerül egy perc, viszont arra akartam rávilágítani, hogy a legtöbb ember nem használja ki a "korlátlant", és abban az esetben egyenesen DRÁGA az "ingyenes" :D

    Egy átlag előfizető szerintem nem beszél 100 percnél többet vezetékesen, akkor pedig 30 kövér forintocska az "ingyenes" telefonálás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák