Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz proci985 #50732 üzenetére

    Pusztán a vastagsága-tömörsége miatt alkalmatlan a 86-os Monsta 420 és nem kerülhető el az állandó szellőztetése?

    Pont azt gondolnám, hogy van benne annyi anyag, hogy alapjáraton azaz netezés-filmezés közben egymagában megbirkózzon a nagy hőátadó felülete révén kezdetnek egy fixált órajeles 4790K-val (jelenleg delid nélkül: 4.7Ghz@1.245v) és elég csak keringetni a vizet a körben.

    Anno mikor először láttam (10 éve?) élőben ilyen nagy radit, akkor csillogó szemmel néztem milyen gyönyörű:

    kép1 - kép 2 - kép 3

    A TT V71-ben szerintem gányolás nélkül megoldható a TY147 rögzítése (és ez is a célom) mind elől mind felül, mert mind a 2 helyen sín van. Ha nagyon nem akarna a hagyományos elrendezés szerint rögzítődni, akkor picit elforgatva 4 csavar helyett 2-vel oda lehet rögzíteni. De vásárlás előtt azért még alaposabban körüljárom a témát mielőtt elkezdenék legózni.

    A 200-as ventiknek meg külön furat ahova a gyári 200-as ventik is rögzítve vannak.

    Kivitelezhető a kint a 200-as bent a radi+venti építést: [link]

    Sőt még a kint a 200-as bent a 120/140-es is: [link]

    (#50730) tomcat78

    Ahogy nézegettem a tartályokat és a pumpákat, praktikusság szempontjából a kompakt pumpa+tartály megoldás tűnik jelenleg szimpatikusnak.

    Köszi szépen a javaslatot!

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák