Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz RazoR #50280 üzenetére

    "11. A régiházas

    A régiházas minden újdonságot megvesz azonnal a megjelenést követő másnap. A gépe a lehető legkorszerűbb; száll, mint a szél. A régiházas gépével tízszer annyi a munka, mint a rendes gépekkel. A régiházas házát át kell alakítani ATX-re, bármennyibe is kerül. A régiházas fizetéskor a cipőjéből, valamint a hajából szedi össze a pénzt. A régiházasnak csak egy feltétele van: a háznak meg kell maradnia, bármi is lesz belül. Nem, nem azért, mintha annyira szeretné, dehogyis. A háznak azért kell maradnia, hogy az asszony észre ne vegye a változást..."

    Bővebben: link

    (#50279) hash99: félig poén volt amúgy, csak a szép néni miatt. Szerintem a Nanoxia lesz a befutó. Szoktam én ezekről a löttyökről 'data sheet' néven guglizni pdf-fájlokat, ahol leírják a konkrét összetételt és akkor én nekiállok hiányos kémiai ismereteimmel kombinálni, hogy milyen lehet, de ez persze csak elmélet. :)

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák