Új hozzászólás Aktív témák

  • szinimini

    senior tag

    válasz Akcok94 #9114 üzenetére

    Első körben azt kérdezném,hogy mennyit szeretnél rákölteni? :)

    A herkulesből megtartanám a blokkot, aztán a tripla radi és tartály. ( a radit is bekötheted a rendszerbe persze)
    A pumpa ami a herkulesben van az szvsz kevés lesz. Úh kellene azt is szerezni.

    Mennyi csatid van?
    Előre láthatólag kellene 8db.(ha két radid lesz akkor értelem szerűen 10) Csak nem mindegy,hogy mennyi egyenes, 45° v 90°-os van. Jó ha több féle van,mert könnyebben tudod variálni,csövet vezetni,mert ha rossz a csati(úgy értem,hogy pont oda egy 45°-os kéne ),kevés a hely akkor törik a cső és máris veszít a teljesítményéből.

    Csatit,csövet,pumpát találsz az aprón pl v amit mondtak a többiek is,hogy mg boltba vagy akár a pneumatikai szakboltban is akár, ahol csatit és csövet tudsz venni. ( ez pécsi bolt)

    Csatiban 1/4" menetesben gondolkozz(legelterjedtebb) és 16/10-es csővel pl,(kiváló hajlítási tulajdonságokkal rendelkezik ergo kicsi házban is jól eltudod vezetni). Feljebb említett master csövet és nyugodt szívvel ajánlom :) (amit kiraktam képeket a házről abban is azok futnak.

    Így azért a költségek azért megemelkedtek 10-15k-ra ha az aprón össze tudod vadászni a dolgokat.
    Ha sok a költség, akkor csak a herkulest rá kötöd és kész is,de ha ezt választod akkor sajnos másik topikot is keresned kell :/

    De minden változhat a vásárló zsebe mélysége szerint. Mindenre van megoldás :)

    Remélem azért jókat írtam :D

    A folyadékot el is felejtettem majdnem,de ezt is meglehet oldani házilag vagy direkt erre a célre gyártott lötyivel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák