Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz HUfantom #66532 üzenetére

    Köszi a képet, ezen legalább nincsenek hülye logók, pontosan látni a felépítését.
    Jó újra látni, ennyi idő után.:) Nekem is még a régi-régi-régi i7-em van, és dettó
    a Ryzen 5000 gondolkodtatott el... de amilyen készlethiány van, és amilyen árak
    lettek (mind VGA fronton!), arra jutottam, hogy kivárok. Addig meg lecserélem a
    jó öreg 780Ti-t vmi combosabbra. Pont szembejött az apón (nem hagyhattam ki).

    Amúgy a vízkör nekem se sokat változott azóta... Még a bluggy-bluggy utáni kis
    tartály van (igen, konkrétan 8 éve), egy Aquacomputer D5, egy DDC, ugyanaz a
    MoRa 3, ugyanazok a SilverStone ventik. Sőt, szerintem a folyadékot is már egy
    pár éve újrahasználom, mert semmi okom cserélni, annyira nem csinál balhét.:DDD

    Szerk: szóval visszakanyarodva fonok87 gondolatára, a következő karbantartás,
    nos nem mostanában várható. Kivéve, ha lesz valami extra átépítés konfigcsere
    okán: tkp. csak a költözések miatt szedtem szét, utoljára a 780Ti került be, már
    annak is 5 éve. Utána jött 3 költözés (2016, 2017, 2020), és már nem szeretnék.

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák