Új hozzászólás Aktív témák

  • FID

    őstag

    válasz #90933760 #18017 üzenetére

    Csak a kinézete miatt van. Írtam anno hogy megbántam mikor eladtam és rendes vízre cseréltem.
    Pumpát sokszor láttam hogy szidják igaz ddc-hez képest sehol nincsen. És bár a zalman blokkok nagy ellenállásúak de simán elvitte a cpu-dualradi-chipset-vga kombót. Nekem anno fekete volt most az ezüst van volt egy olyan elképzelésem, hogy ha a reserator az asztal tetején van a gép meg a földön akkor a 2,5liter víz súlya besegít a pumpának. (Ezt nem tudom mennyire állja meg a helyét)

    Én szeretek bütykölni mindig megy a fika mikor az elején járok valaminek, hogy ez hogy néz ki meg stb vagy még hozzá sem szólnak. De az én fejemben van a végleges kép én tudom milyen lesz. És mikor megmutatom mindig fika helyett a dicséret jön :D

    Anno a htpcmet is leszólták mikor kész lett akkor meg jött a hűha! Még jones is többször vissza nézet felé mire találkoztunk :DDD
    Vizes htpc részletek:[link]
    Itt kész van: [link]

    Nem lennék most itt ha nem láttam volna meg az aprón a reseratort és a zsebem is sokkal könnyebb lenne :DDD
    Ez csak egy elem a vízkörben.

    Ez mekkora volt anno mikor megvettem:

    Ha nem lett volna annyira szűk az átmérő akkor még használható is lett volna. De nem volt rossz ötlet a thermaltakétől!

    Reseratorral komoly terveim vannak nem csak annyi hogy csonk csere. De előbb a házzal kell kész lennem.

    Am nem lehet annyira rossz, ha ph-s havernak ezt anno elvitte 2010ben aszem az 2db 3870fc blokkal:

    [link]

    A zalmanblokkok ugyan megvannak hozzá de nem fogom használni nekem a kékek vannak az újabbak.
    Viszont az utolsó szériás zalman blokkok pofássak! De az egészet elrontja a lefogatás ocsmánysága pl:

    Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Új hozzászólás Aktív témák