Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz Fel #31197 üzenetére

    Akkor ha jól értem a vízhűtéses tápoknál semmi mást nem változtatnak, csak a tápokban lévő általában két alu bordára tesznek egy vizes blokkot, és ennyi. A többi alkatrész, kisebbkondik, tekercsek meg csak úgy vannak és kész? Nem készülnek azok a tápok tekercsei, kondijai jobbfajta kiadásból?
    Amúgy felmerült bennem az is, hogy a jelenlegi chieftek 12cm-es ventijét cserélem ki vmi nagyon spéci 12 cm-es ventire. Subcoolingon láttm is egy ventit 7k-ért, elég jó leírással, csak félek tőle, mert PWM venti, és a PWM-nek mindig van egy kerregő hangja, legalábbis a nálam jár 3 féle 12 cm-es pwm venti mindegyike kerregett még ugyanolyan jellegzetes hanggal. Egy topicot is találtam már erről.
    B verzió, hogy a táp 12 cm-es nyílását nagyobbítom meg 14-esre, és abból veszek bele egy 14 cm-es ventit, ami nagyon halk.
    Mindenesetre ha tápcsere lesz, akkor sztem mindenképp az általad ajánlott enermaxot veszem, mert nagyon szimpatikus, és már többen is ajánljátok itt.

    Ja, FSP zen kizárt, mert baromira melegszik, és nekem meg absz nem szellőzik a házam, szóval az tuti kilőve :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák