Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz DanielLong #20261 üzenetére

    Most csak gyorsan 1-2 pontra:

    11.) Ezzel vigyázz, mert cseles ám. :) Szerintem egyszerűbb és gyorsabb vágni, ha van 3 jó szöged, mint ha csak 2, és azokkal próbálsz meg bűvészkedni. Plusz vannak a vágáshoz könnyítő megoldások is, amikor belököd a három kameraképet forrásként, elindítod, aztán csak nyomogatod a gombokat, hogy épp melyiket akarod "adásban" látni. Utána meg finomhangolod, ha kell. Premiere-ben biztosan van ilyen, de szerintem Resolve-ban is.

    14.) ISO increments: 1 EV » 1/3 EV

    I.) A mobilapp erre is tökéletesen megfelel.

    II.) Biztos lehet, de akár egy határozott tapsolás (csapó) is sokat tud segíteni. ;]

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

  • ooooobi

    senior tag

    válasz DanielLong #20261 üzenetére

    Szerintem ehhez a videóhoz 1 kamera böven elég.
    A másodikat egyszerüen nem tudod úgy elhelyezni, hogy az olyan szöget adjon, hogy ne legyen zavaró a váltás, de azért látszódjon is minden. A 2.at most max a whiteboard vételéhez tudnám elképzelni. 3 akkor kéne ha egy pont szemböl, masik 2 meg közeliben venne titeket.

    A hátsó fallal legyen pontosan szembe a kamera, mert a csíkos mintázat szerintem zavaró, hogy ferde. Illetve jó lenne ha legalább 1,5-2 méterre lenne mögöttetek. Akár valami polcokkal szekrénnyel vagy hasonló dolgokkal amik úgyis mosottak lesznek (nem tudjuk mekkora a teretek, vagy mi van még a szobában).
    Az asztalt én elsö körben kukáznám. Nagyon nem mutat jól hogy belátni alá és funkciója sincs semmi. ha mindenképp akartok asztalt akkor egy nagyobbat szereznék aminél egymás mellett ültök és úgy beszéltek, de amit elözetesen mutattál ahhoz szerintem semmi se kéne. Asztal helyére kicsit hátrébb a whiteboardot lehetne megnézni hogy mutat.
    Ülöpoziciónak, kameraszögnek pedig valami ilyesmit csinlálnék:

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

Új hozzászólás Aktív témák