Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Sziasztok!

    Szeretnék házilag digitalizálni jó pár vhs-t. Kaptam most egy Dazzle DVC101 digitalizálót kipróbálásra, de egyrészt csak Vistán működik másrészt meg egy kazettával telerakott egy dvd-t a maradékból meg 6 és fél giga anyagot csinált hdd-re. Ez így tiszta ráfizetés, szeretném ha egy dvd-re ráférne az anyag.
    Próbáltam win7-en is de hiába dugom a gépre nem látja az illesztőprogramot, pedig fel van téve. A szoftver ami jár mellé az a Pinnacle instant dvd recorder.

    Korábban digitalizáltattam már dvd-t egy fotószalonban, ott rá tudta a fószer igazítani egy dvd-re a kazettát csak hát 3 ezret kér érte. Az pedig nem kevés ha figyelembe veszem, hogy van vagy 20 kazetta amit át kéne venni.

    Szeretnék tehát venni egy olyan digitalizálót, ami működik win7-en is, és tudok vele tömöríteni úgy, hogy ráférjen egy dvd-re.

    Amiket eddig néztem: Gigabyte GT-Vcatch, ehhez ahogy elnézem van win7-es patch tehát valószínűleg menni kellene. A másikat egy helyi üzletben ajánlották, ez pedig egy AVerMedia DVD EZMaker 7.
    Ezekkel lehet e tömöríteni és mennyire megbízhatóak az ilyen eszközök?

    Még valami: ha akármelyiket is megveszem, muszáj a mellékelt szoftvert használni, vagy jó valami más is? pl Ulead ViedoStudio amit feljebb is írt valaki?

    Köszi szépen :R

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz djnice #1609 üzenetére

    Nos, amit digitalizáltattam a fotószalonban az nem volt rosszabb mint ami a kazettán volt, pedig ráférd egy lemezre. Meg aztán nem kell nekem hd, de még 1024-es felbontás sem, hagyományos képcsöves tv-n lesznek nézve.
    Ezért is kérdeztem a fentieket.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák