Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csendes

    őstag

    válasz Ngeri11 #6041 üzenetére

    Nagyjából ennyi máshol is, 38 ezer EMAG/ED-n (de nem visszavitt). A hangja jó, kiemelt basszussal, a zajcsökkentés gyenge, nem túl stabil a kapcsolódás, de ezt sok TWS-ről el lehet mondani. Most már TWS-ből is nagyon széles a választék, 10 ezer alatt is vannak tűrhetők, és kicsit 10 ezer fölött már vannak zajcsökkentéssel is.
    Nehéz megmondani, hogy melyik fejhallgató kinek kényelmes. A Sony WH-CH710N nagyjából ennyibe kerül ANC-vel és természetesen jobban szól, mivel valódi over-ear.

    Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz Ngeri11 #6041 üzenetére

    Sziasztok!

    Egy kicsit megdöbbenve láttam, hogy hányféle mozaixó van már ebben a témában, amiről nekem fogalmam sincs - de most ne is magyarázzátok el, meg nem is várom el. Inkább csak egy kis (nagy) mankót szeretnék kérni.

    Tehát két BT-s fejhallgatót szeretnék venni.

    a) a feleségemnek telefonhoz, tablethez és a PC notijához kéne egy füles, és, mintha létezne olyan ebből, hogy bele lehet tenni egy memóriakártyát is, és akkor - gondolom - mp3-at meg hasonlovakat hallgathat meg rajta. Nem kell extra minőség, és nem kell feltétlenül mikrofon se. Nyilván utóbbi nem árt, mert akkor tud telefonálni is - ami ritka egyébként. Elsősorban hangoskönyvet meg youtube-ot hallgat, szóval itt nem kell nagy minőség. 20k-ig.

    b) én is szeretnék venni egyet, de én meg tanítok/tanácsadok online, valamint játszom is, tehát fontos a mikrofon is meg a hangminőség se árt, mert én zenét is hallgatok rajta. Háááát, mondjuk 40-ig, de, ha nagyon kell, akkor 50-ig felmegyek. BT vagy valamilyen saját rádiós megoldás kéne, mert a kábelesek töve nekem rendre elhal.

    Tudnátok nekem javasolni alkalmas füleseket?

    [ Szerkesztve ]

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz Ngeri11 #6051 üzenetére

    Én egyelőre a Logitech-et rendeltem meg 42-ért (nem baj, hogy kék, leszarom - ja, akkor barna), és holnap megmutatom a feleségemnek a Sonyt, hogy tetszik-e neki. A nők színre vesznek autót is, hogyan is máshogy vennének akkor fülest?!

    Nálunk inkább az lehet a gond, hogy még ez a Sony is "túl sok", legalább is érzetre és árra, de a 10 körülieknél nem igazán találtam olyat, amelyiket maradéktalanul kényelmesnek mondanák.

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Új hozzászólás Aktív témák