Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jungle Man

    junior tag

    válasz csendes #6152 üzenetére

    Az biztos, hogy ezekből az ócska műanyagokból sok méreg párolog ki még újonnan.
    Ezért érdemes a ruhákat kimosni, nem azért, mert hátha poros lett a raktárban.

    Nálam a Sony WH-1000XM3 megy a legjobb LDAC-en, de a hangja csapnivaló. Úgy értem, hallgatható, viszont a "hifi" közelében sincs. Leginkább filmet szoktam vele hallgatni PC-ről.
    Több, mint egy tizedmásodpercet késik a hang a videóhoz, talán kettőt is. Sok lejátszóban ez korrigálható. A VLC-ben sajnos nem lehet állandóra tenni, minden filmnél újból be kell állítani. :((
    Erősen mélyhangkiemelt, amit a Sony saját szoftverében ugyancsak lehet korrigálni valamelyest.
    Az ANC otthon, a számítógép zaját teljesen kiszűri, viszont egy mosógéppel már tud megbírkózni, tompítani azért tompítja.
    A zártsága, a nyomott hangképe egy idő után (pl. egy hosszabb film) már kezd kényelmetlen lenni.
    Techno és house zenéhez oké, meg a pop zenéhez szinte minden oké, de dzsesszt vagy klasszikust nem ezen hallgatnék.
    A telefonálást nem nagyon próbálgattam. Egyszer volt (lett volna) egy hosszabb hívásom, 5 perc előtt szétkapcsolt. Ezután nem erőltettem.

Új hozzászólás Aktív témák