Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #34929152

    törölt tag

    válasz Nowhereman #748 üzenetére

    Nowhereman, vedd tudomásul, hogy nem tűröm ezt a hangnemet! Könnyű öregem a paraván mögül dobálózni. Gyere elő, és esetleg meséld el hogy mi a fene bajod van! Csak azért, hogy az ilyen kis hülye, mint én, is megértse. Én csak barátian próbáltam neked segíteni. Amúgy meg, te nem tudsz rólam semmit, honnan veszed, hogy nem mentem a sarki fűszeresnél messzebb? A világom pedig nem rózsaszínű, csak megpróbálom a dolgok jó oldalát nézni, és neked is át akartam adni ezt a szemüveget, de nem fogom, mert ilyen durva vagy, pedig én nem is bántottalak!

    De tudod mit? Utáljál. Nem érdekelsz.

  • Egon

    nagyúr

    válasz Nowhereman #748 üzenetére

    Idézek tőled: ''Te tökéletesen hozod azt, amit megvetek az emberek nagy részében...''
    a folytatás már tőlem: ...túlontúl lekezelő, fölényes, nagyképű és magabiztos vagy, huszonpáréves egyetemista létedre...:( Szerencsére ez az embereknek nem nagy részére, csak egy kis hányadára igaz... Az ilyenek miatt tartja magát a mondás: ahol egy diplomás ember megjelenik, az 500 Ft kár - és még nem csinált semmit...;]:P

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • CsendPenge

    őstag

    válasz Nowhereman #748 üzenetére

    Nos, itt vagyok. Az első dolog, amit szeretnék megjegyzeni, és kiemelni, hogy melyik hozzászólásodra válaszolok. Tudod, nekem is rosszul esett, és nem tetszik az a hangnem, ahogy reagáltál, vagy amit használtál. Kicsit úgy nézem, hogy átestél a ló túloldalára. Nem hiszem, sőt, tudni vélem, hogy nem vagy olyan, ahogy leírod magad. Minek tünteted fel magad másnak? Én sem teszem, pedig ráismerni vélek a hozzászólásadiból kibontakozó személyre. Magamra. Ne erőből provokálj vitát, hanem inkább (ahogy pl. Den teszi) másságból. Mert bizony erőteljesen provokatív a hozzászólásod. (én is beleestem ebbe a hibába, remélem nem ennyire) És a provokatív stílusra csak annyit szoktam megjegyezni: csak ennyit tudsz? Legyen inkább egy vitánál, vagy inkább eszmecserénél az alap a más vélemény, hozzáállás, ész, inteligencia, tapasztalat.
    P.S.: (Egonnnak) lehet, hogy te Inteles vagy, én meg AMD-s, és itt a világvége, de egyetértünk...
    P.S.: (Nowheremannek) egy -nekem- szimpatikus embert ismertem meg személyesen. Tévedtem?

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Új hozzászólás Aktív témák