Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz Noddy #3041 üzenetére

    ha csak kényszerítve lenne abdul, hogy felrobbantson egy repülőt, inkább leszállna vele, és eltűnne a célállomáson a felettese elől.
    számára azonban ez egy küldetés neki ezt meg kell tennie. Vajon az iráni elnök viccből mondta, hogy neki "isten adta joga", hogy atomfegyvert gyártson? Valószínűtlen, pláne annak tudatában, hogy a nem hívő nyugat legfeljebb nevet majd rajta...

    vagy rossz ideológiák hatására.
    ki dönti el, hogy melyik ideológia rossz, és melyik jó? Én azt mondom, hogy a katolikusok agyában valami megkattant, mert böjtölnek, mikor annyi finom kaját lehet kapni a boltban. (a böjtre egyébként megtaláltam a magyarázatot, ha más nem, én legalábbis így gondolom: karácsony előtt azért, hogy az amúgy nem túl jól élő nép képes legyen jól megünnepelni a karácsonyt, még nagyobb jelentőséget adva ezzel neki, húsvétkor pedig hogy ne éhezzen a tél végén, hanem inkább böjtöljön, az sokkal jobban hangzik, és nem lehet szidni senkit sem miatta. Amikor a szóban forgó vallás kialakult, akkor még igencsak sok éhínség volt, tehát ez logikus lépés lehetett egy egyházi vezető részéről.). Emellett az indiaiakról sincs jobb véleményem, ugyanis kifejezetten szeretem a marhabélszínt. A muszlimokkal is valami gond lehet, hiszen azok meg nem esznek malacot, pedig az is milyen finom. A zsidók hasonló szokásairól meg akkor ne is beszéljünk...
    Hitler ideológiáját most nem kezdem el védeni, mert lehet, hogy törvényi akadályokba ütköznék, és nem teszem a kommunizmussal sem, pedig azt is meglehetne, holott egyiket sem épp az évszázad ideológiájaként tartják számon.
    A lényeg, hogy a jó és rossz szubjektív, tehát erre alapozni nem lehet semmit. Olyan vallást pedig még nem láttam, ahol nem alapelemként jelentkezne a jó és rossz fogalma

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák