Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    Sziasztok !

    Az utóbbi hetekben olyat csinált a gépem,hogy csak akkor volt hajlandó elindulni,ha többször ki-bekapcsoltam a tápot,addig se ventik nem pörögtek fel,se kép,se hang,semmi...Aztán amikor nagy nehezen elindult nem volt hajlandó tovább lépni a post képernyőn,win7 bootolás közben lefagyott..Párszor még újraindítottam és utána megszűnt minden probléma.1-2 hét után használat közben belassult a gép,windows intéző összeomlott,google chrome összeomlott(ez kb. mind egyszerre) aztán kékhalál és újraindult magától.Ezt egy idő múlva megint eljátszotta,harmadszorra pedig csak hirtelen teljesen befagyott(hang beakad,kép beakad)...Amikor az első hibákat csinálta még biztos voltam benne hogy a táp lesz a hibás,de ezek a belassulások,fagyások,összeomlások elbizonytalanítottak.A tápot amúgy is leakartam cserélni mert hangos is,szar is és csak a megboldogult 8800GTS-emhez kellett ekkora táp.Csak előtte meg akarok győződni róla,hogy tényleg a tápom kezd elhalálozni és nem-e esetleg az alaplap vagy valami más :S A konfigom az aláírásban látható,a segítséget előre is köszönöm.. :)

Új hozzászólás Aktív témák