Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland78

    tag

    Sziasztok,
    van egy gondom/kérdésem:
    - 1 hetes gép Corsair RM650 táp (Asrock Z87 lap, i7-4770)
    - Összeraktam, mindent megy (ment) szépen. Aida teszt,PCmark,3DMark stb. minden lefut szép eredménnyel.
    - ma reggelra azonban valami nem stimmelt - bekapcsolom, várok - képernyő nem kapcsol be (gép megy - legalábbis a ház hűtések búgnak. Kikapcs-ra, reset-re nem reagált.
    Áramtalanítottam, majd oldala lebont - ismét bekapcs. Első gombnyomásra katt, mintha elindulna, majd megáll, gondolkozik, újra katt, elindulnak a ház hűtések, procihűtő nem indul. (vinyók persze minden esetben indulnak)
    Még egy áramtalanítás, bios reset - újra katt, semmi, katt, indul, mégsem, indul mégsem, aztán beáll arra, hogy elindul a két ház hűtő meg a vinyók.

    Lehúzom az egyik ház hűtést, meg a vid-kari tápot => elindul a procihűtő => reagál a reset és kikapcs gombra.
    Kikapcsolom, visszadugok minden csatit és lám megy a masina - fut rajta minden mintha mi sem történt volna.

    BIOS-beállítás lehet elb@szva (hibernálás-ra gyanakszom, mert ahhoz nem nyúltam) vagy a tápnak van valami baja? Ha utóbbi lenne, azt hogy tudom ellenőrizni?

Új hozzászólás Aktív témák