Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrew31

    senior tag

    Sziasztok!

    Már hamarabb is szerettem volna kérdezni, de már mindegy, majd most! :)

    Van egy be quiet tápom (aláírásomban) és ritka a probléma, mert ritkán kapcsolom le, de akkor viszont szinte mindig jelentkezik a gond: leveri a biztosítékot. Kényelmetlen ez mondjuk este, tök sötétben bénázni ezzel, ráadásul nem a lakásban lévő csapódik le, hanem a lépcsőházas. :s
    Szeptemberben vásároltam, de talán nem azóta csinálja, vagyis nem emlékszem... Akkor volt az első gond sztem, mikor a novemberben vásárolt VGA-t (aláírásomban) üzemeltem be (este.. :DD ).
    Van, hogy a táp visszakapcsolásakor, van, hogy a bekapcsológomb megnyomásakor - tegnap mondjuk nem csinálta, takarítás után de sokszor előfordul.

    Ehhez kapcsolódik talán: most az Asus AI Suite II itt villog most épp nekem, hogy DRAM 0,0009V (vagy mi), VCCI 0,003V (vagy mi) .

    A táppal lenne gond, vagy egyszerűen kicsi a biztosítékunk? (16A a kinti és a benti is) - Mondjuk akkor most nem tudom mik ezek a felugró feliratok...

    Előre is köszönöm a válaszotokat.

    :R

    Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

Új hozzászólás Aktív témák