Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    válasz -Dev- #160 üzenetére

    Értjük, amit írsz, te is próbáld feldolgozni, amit Oczu mond.
    Ha feladóvevénnyel adod fel, akkor van valami a kezedben, amivel alá tudod támasztani az igazad. Ellenkező esetben, mint most, a szavahihetőséged marad, ami egy fórumon történt üzletelés esetében két vitázó félnél elég sovány érv.

    Ha utalsz, befizetsz, arról van bizonylat. Ha feladsz valamit, akkor ne sajnáld a pár száz forintot azért, hogy arról is kapj. Ezek mind olyan apróságok, amik az esetek többségében szerencsére feleslegesek, de ha sor kerül rá, akkor nagyon hálás leszel érte magadnak, hogy ügyeltél rá.

  • válasz -Dev- #160 üzenetére

    Az a gond hogy össze- vissza hazudsz,jeleztem hogy nem stimmel a gépel ez meg az.
    Magyarázataid:
    1.Nem értek a gépekhez bizti az van benne.
    2.Beszámoltam a gépet nem tudom mi volt benne,nekem az előző tulaj ezek írta le.
    3.Most már biztos vagyok benne hogy minden benne volt a gépben,te hazudsz.
    Az útólsó egyeztetésnél megállapodtunk hogy vissza postázod a wifi-karit és 2k-t ami már szerintem nem egyenértékű a "véletlenül kimarat dolgokért",de gondoltam annyi csak nem állít meg hogy előadtad magad a 80millás házaddal és a 2006-os Bmw-del,hogy végre vége legyen a veszekedésnek hát tévedtem,81 hsz.és 1,5hó erre kevés volt.Második postázás előtt kértelek hogy ajánlottan postáz sajna ezt sem tetted meg,mert kíváncsi voltam a feladó-vényre.És a végszó mivel 1-forintos embernek neveztél,50k-t utaltam az "úriembernek" hogy futárral juttassa el a gépet hozzám,Nagykanizsán nincs futár cég-ez egy vicc,lett belőle posta prémium csomagfeladás 1920-forint,egy szóval nem mondta hogy vissza adom az 1k-t mert nem annyi volt a posta ....paff!!
    Olcsó Janinak alias -Dev- mehet a fekete.

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Új hozzászólás Aktív témák