Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz lobo67 #604 üzenetére

    Nyilván nem egy használhatatlan dolog a flux, csakhát valljuk be, egy seedservert amin komoly mennyiségű adat fut át, időnként torrent check, stb fut, az nem egy virtuális gépre lett kitalálva 2 Gb rammal :)

    Nagyobb léptékbe (légből kapott példa:. 16 user 8 Giga ramon saját gépen) már lehet, hogy sokkal eredményesebben futna a dolog. De gondolom ezért van a teszt :)

    Azért amúgy nekem 100Giga már felmászott tegnap óta :) Ha ki tudnád küszöbölni a leállásokat és a belassulásokat akkor már eladható minőségű lenne a szolgáltatás.

    mod: 605
    Azt nemtudom, hogy életképes-e, de szerintem ezzel neked több problémád is lenne:

    1., Downloadért senki nem fizetne, hiszen azt haza is "le kell szedni", ami FTPről sem sokkal gyorsabb, mint egy jobb torrentoldalról
    2., Hogy akarsz számlázni? Előre fizessen ki a megrendelő 1-2-3 Tera feltöltést? Mert utólag te aligha tudod behajtani.
    3., Ilyen sávszélességnél szerintem ez nem éri meg neked, mert Gbites servert lehet kapni 3.500 huf-ért 30 napra, ahol 10 Tera körüli forgalmat is lehet viszonylag könnyedén generálni havonta.
    4., A user ígyis-úgyis agyonterhelné a gépet, mert nem érdekli, viszont jobb neki, ha 2 nap alatt van meg az 1 Tera, mintha egy hét alatt
    5., Bér-arányjavítás meg rizikós, én pl. nem szívesen adnám ki a passomat zárt torrent oldalról arányjavításra.

    [ Szerkesztve ]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák