Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz faster #368 üzenetére

    Tulajdonkeppen azert allitottak meg, mert nem altam meg teljesen a piros lampanal. /Ok, aki meg nem volt az USA-ban, akkor egy kis magyarazat.Szoval ha jobbra szeretnel kanyarodni mondjuk egy keresztezodesben es piros a lampa,akkor is megteheted,de csak ugy hogy elotte teljesen megallsz (mintha Stop tabla lenne) es utana kanyarodhatsz. Ez szerintem egy nagyon jo dolog, sokkal rugalmasabb mint ott pocsmorogni mikor nincs semmi...na mind1, a lenyeget mar tudjatok/
    Szoval mentem a bolba sore es mivel itt ejjel ketto utan nem adnak piat es mar igencsak perceken mulott, igy egy picit odaleptem a jarganynak, majd jobb kanyar lassitottam majd bevettem a kanyart pirosnal /tehat nem alltam meg teljesen.../ es erre nem szembejott egy Sheriff...
    Villogo bekapcs, en felrehuzodok, papir+jogsi keregetes, minden ok. Erre mondja szalljak ki az autobol. Kiszallok. Szamoljak el mittomen mettol meddig. Utana menjek vegig egy egyenes vonalon. Ok sikerult ez is. Aztan kovessem a szememmel a tollanak a hegyet. Ok ez is osszejott. Na akkor jott a szonda es jott a bukta :D
    Labakat szet, kezeket a csomitartora, motozas, kezeket hatra bilincs fel, kocsiba be, bortonbe be. Haver jon, 50 dolcsi ovadek le, en szabad :D
    Roviden ennyi a kis sztorim...

    [Szerkesztve]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák