Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz upsyka #9647 üzenetére

    1. Többnyire - de hangsúlyozom, nem minden esetben - a 3925-ös CISCO WiFi-jére szoktak panaszok lenni, leginkább a "térerő" vonatkozásában, ami nem is csoda, hiszen belső antennás!

    2. Az említett modem+router kombó rosszabbul tűri a gyenge jelszinteket, mint csak modem, 3208 jelű társa!

    3. Én nem lennék nyugodt, ha olyan eszköz lenne a tűzfalam, ami nincs 100%-ig az én felügyeletem alatt, hanem a szolgáltató oldaláról is bármikor belekotorhatnak!

    De végül is azt használsz amit akarsz, én egész biztos nem akarok semmit sem rád erőszakolni!

    [ Szerkesztve ]

  • szelidorzo

    aktív tag

    válasz upsyka #9647 üzenetére

    Bocs, hogy bele vau-vau, de

    1; trióM a 47+29 catornával 60-as nettel 8700HUF (ez is 76 csatorna)
    2; trióL 76 csatorna 120-as nettel 9500HUF

    Most nem használod ki a 120-as netet, de majd ha egyszer, akkor jó lesz neked.
    Addig fizetsz plusz majd havi 1000Ft-ot? Mégis minek??????

    Most megrendeled a trioM-et, oszt kész!

    Megmarad az esélyed, ha lesz áremelés, vagy kell a 120-as net, akkor tudsz büntetlenül módosítani felfelé, míg ha most elkötelezed a Trio L mellett, akkor lehet nem tudsz hová váltani felfelé.

    Amit addig megspórolsz havidíjon, abból tudsz venni egy rendes gigabites, N-es routert, aminek mondjuk van printerportja, csatlakoztatható hozzá vinyó, tud torrentezni gép nélkül, szinte Nas ként tudod használni, ha a TV is hálózatba köthető. Netről közvetlen nézhetsz filmeket, stb.
    UPC routerrel ez nem fog menni.

    Gondolj a holnapra is!!!

    Gratula a gyerkőchöz! Sok sok rajzfilmet kell majd letöltened :-)

    Puro: Magasabb értékűre tudsz váltani újabb hűséggel.

    [ Szerkesztve ]

    kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

Új hozzászólás Aktív témák