Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz kabelmania27 #40611 üzenetére

    kabelmania27
    Attól, hogy ismeretlen a belső felépítése, még teszi a dolgát. Kíváncsiságképpen ellővettem egy ilyen mezei fekete toldókábelt. Nálam a Cool van a legmagasabb frekin ami még kártya nélkül foghadó:
    Elötte:
    Utánna: utánna

    Kipróbáltam HD adáson is:
    Elötte:Elötte
    Utánna: utánna

    Hidd el, ha a kábelnek nincs baja (szétesett érintkező, szakadás a hideg/meleg érben), nem okoz gondot.
    Ez cáfolni látszik azt a kijelentést, hogy "akkor a hd adások akadni fognak.". A következő hozzászólásodban már finomítod a dolgot "vételi probléma lehet". Ugye te is érzed a difit?!

    Zitronensaft
    a video-n keresztül ritkán marad érintetlen a digitális jel...akármilyen az rf összekötő kábel.

    Elméletileg csak azon a frekin okoz(hat?) gondot, ahol a magnó modulátora is sugároz jelet. Sose próbáltam ki mennyire zavarják egymást. Persze valóban erős zavaró tényező lehet(persze a nem lineáris viselkedés miatt akár több tükörfrekvencián is megjelenhet kissebb nagyobb zavarként), de ez nem feltétlen defaktó tény. Minden egyes esetbe más-más lehet az eredmény.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák