Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz Mate #11239 üzenetére

    A Horizon hat beépített TV tunerrel érkezik. Kettő ezek közül a gyors töltésért felel, mivel csatornák mindig letöltés alatt állnak a háttérben. Ez azt jelenti, hogy csatornalépésnél nem kell várni, míg a következő, új csatorna betöltődik. A maradék négy tuner azt teszi lehetővé, hogy egyszerre négy programot rögzíthessen a néző HD minőségben. A Horizon HD felvevője 175 órányi programot képes rögzíteni (több mint 100 filmet SD minőségben), amely 65 órányi HD programnak felel meg (több mint 40 HD film).

    A Horizon nézői a kedvenc tévéműsoraikat és több mint 1000 filmet vagy sorozatot a számítógépükön keresztül is meg tudnak tekinteni, a horizon.tv weboldalán keresztül. Emellett az előfizetők a Horizon TV alkalmazást is használhatják, hogy on demand tartalmat nézhessenek iPadjükön vagy iPhone-jukon keresztül.

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Mate #11239 üzenetére

    Nekem van HDD rögzítési lehetőségem a tv-n és biztos, hogy inkább azt használnám, mint egy boxot.
    Mondjuk nem érdekel a tv-ből való rögzítés, így nem is használom ezt a funkcióját.
    Abszolút kártyapárti vagyok én is.

    Azt sem tartom kizártnak, hogy van olyan, aki nem is tudja, hogy a tv-je képes a HDD-s rögzítésre.

    Vagy ez túl rosszindulatú volt?

    "csak a zene van"

Aktív témák

Hirdetés