Keresés

Aktív témák

  • Statikus

    senior tag

    válasz blakey #10662 üzenetére

    A megoldást továbbítsd egy UPC-s kontakra.
    Szerintem ez lenne a tökéletes, legegyszerűbb, legolcsóbb orvosság a problémára.

    Én nem használok már boxot, ettől függetlenül engem is zavart, hogy annó korlátoztak a sorrent változtatásában.

  • imis

    senior tag

    válasz blakey #10662 üzenetére

    némi érintettség miatt mi is upcnél vagyunk és sok rossz véleményt hallottunk a digiről (persze ez jupiszís körökben szinte kötelező volt), de mint írtam, jelenleg mindegyiket látom, a diginek messze jobb a képe, az internet 20/10es telefon vezetékes irányba 0 pénz.
    és persze az is tiszta gondolom mindenkinek, hogy az sd boxból nem megy sehova digitális jel. (nekem szellemképet is tudott produkálni.
    Szóval nekünk itt szerencsénk van, mivel van digi és upc után is elégedett vagyok a minőségével, az ár/érték arányról nem is beszélve. Szóval figyelembe véve, hogy mindenhol találni hiányosságot, nekem jó kompromisszum a digi. A jupiszít meg láttam "belülről", így üdv :DDD az itt hivatalból fórumozó "megbízottaknak".

    Nos azért arra felhívom a figyelmet, hogy hónap végéig még lehet nyilatkozni, hogy nem járultok hozzá az újfajta szerződéshez.
    Ha esetleg ügyfélszolgálatra keverednétek, ott pedig ne járuljatok hozzá a hangfelvételhez, mert akkor az ügyfeles biztosan nem fogja felajánlani a kedvezőbb lehetőségeket.

    ;)

Aktív témák