Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    nos ...
    tournament óta egészen a 3. részig mindennel játszottam, pályafutásom legfontosabb állomása ez a játék volt, mind neten, mind offline, különös tekintettel a 2004-es verzióra (999-es fragek, stb)
    néhány perce kipróbáltam a 4. részt ...
    borzasztó ...
    nagyon szomorú vagyok, őszintén szólva. 10 percig bírtam. nem tudok mit mondani erre a produktumra
    már a 3. résznél éreztem, hogy valami nagyon nem jó, el kezdett hígulni az egész
    ez már az a szint, amihez nem tudok bármit is hozzáfűzni, sajnálom, hogy ez lett belőle, és úgy gondolom, hogy a jövőben ez csak rosszabb lesz
    pont az nincs meg benne amitől mindig is leugrott a képernyőről a játék-menet
    meg is néztem, hátha fejlesztő váltás történt, de nem
    overwatch-klón (de kellemetlen ezt leírni egy unreal-re), mondom ezt úgy, hogy azzal sosem játszottam, de van szemem hozzá
    nyitni kell a fiatalabbak felé, gondolom ez volt a cél
    ennek, és a 3. résznek semmi értelme
    egyszerűen semmi
    end of an era
    pedig milyen jó lett volna még pár évtizedig utzni
    sziasztok

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    válasz Redneck #591 üzenetére

    én már eltemettem. nem arról van szó, hogy rossz a hang, gyenge a grafikus motor, nincsenek klasszikus fegyverek ...
    hanem maga az unreal érzés, a lelke nincs már meg ebben, de az előzőben sem volt meg, azért is írtam, hogy meg néztem változott-e a fejlesztői csapat
    a 2004-es verzióval bármikor egész nap tudnék még mindig játszani
    UT +18-as karikával volt, a mostani csillámpóni, full overwatch az egész, fél percig bírtam gameplayt nézni twich-en ennek, mese
    no, nembaj, 6-10 éves korosztályban sokan vannak

    nem fricska képpen mondom, de a QC-ben ugyan az az aprítás meg tudott maradni, mint ami anno megvolt a 3. részben, amire azt mondták amikor látták, hogy játszol, hogy "húúú ez micsoda már???" és egyből leült játszani, vagy pedig "na jó, én ezt nem bírom nézni ..."

    amikor megb .... a játék

    ez már nem sajnos

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák