Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz Keeperv85 #173 üzenetére

    Na látod! Örömmel látom, hogy kis "vitánk" eredményre vezetett. Te is elismerted pl, ami a fotómmal a célom volt: nevezetesen, hogy fotóval nem lehet a valóságot hűen reprodukálni és felesleges így szemléltetni a kijelzőket. Ez a szándékom vajon másnak sem jött át aki olvasta? Akkor valamit rosszul kommunikáltam, én kérek elnézést...

    Elnézésed kérem továbbá, hogy "lekereskedőztelek". Ezt csak abból gondoltam, hogy írtad, számtalan menő cuccból tudsz válogatni. Nem állt szándékomban sértegetni (a kereskedő is egy szép szakma... :D ). Annak külön örülök, ami ezek szerint a valós foglalkozásod. Ezt őszintén írom, hisz mindnyájunknak fontos, hogy legyen erre a célra valaki.

    A Doogee Turbo2-ről nem tudok mit mondani. Hacsaknem annyit, hogy mielőtt megláttam a Zerot azt akartam rendelni. Sőt, meg is rendeltem, de (ezek szerint) szerencsémre nem volt feketében, így lemondhattam MuzikJunkie-nál. (Ezúton is köszönet Néki a rendkívüli segítőkészségéért!) :R Az mindenesetre fura, hogy a Dagi csúcsmodellje gyengébb panelt kap, mint a régebbi szériák???

    Igen, amint írtam is, gondoltam, hogy a költségekkel fogsz érvelni. De felfoghatjuk ezt úgy is, hogy a Samu nem engedheti meg, hogy egy sz@r kijelzőt forgalmazzon, (szinte minden jelentősebb termékén), hisz túl sok pénze van benne. És ha a vevők azt látnák, amit állítasz, akkor biza' senki nem venné meg. Az meg a Samunak maga lenne a csőd. Talán annak, hogy nem terjedt el szélesebb körben az egyik oka az, hogy a szabadalom nem került értékesítésre. (?) De lehet, hogy Neked van igazad. Rossz a látásom (meg több millió Samu tulajnak) és egy technológiai szörnyszülöttet csak azért látunk szépnek, mert annak akarjuk látni. Én fehérnek látom rajta a fehéret, nem sárgának, vagy rózsaszínnek. Akinek viszont nem tetszik, majd vesz mást.

    Viszont.

    Örülök a hibalistádnak, már sikeresen frissítettem 3.02-re (ezerkétszáz próbálkozás után összejött :K ). Én nem próbáltam a gesztuskontrollt a 3.01-nél, így nem tudom mit vesztettem ezzel... Remélem, hogy majd kijavítanak minden gyermekbetegséget rajta. A face profiljukon már rengetegen érdeklődtek az L-ről, ott 2015 I.negyedévére ígérték. Majd meglátjuk. Nyugtával dicsérjük a pénzes postást.

    Azt én nem tudom, hogy GG3 van-e rajta. A specifikációban mindenütt ezt állítja a gyártó. De úgy gondolom very kényelmetlen lesz egy nagy reményekkel induló új cégnek magyarázkodni, ha kiderül, hogy mégsem az. Ebből a kis készülékből lehetne egy nagyon jó kezdőtörténet az alapítóknak, kár lenne efféle "filléres cuccal" elcseszni. Mindenesetre már megrendeltem rá a bőrtokot (védje hátul) és egy tempered glass screen protectort előre. Úgy lesz tuti.

    Félre ne értsen senki én nem vagyok eme kütyü fizetetlen prókátora. Csak itt van a kezemben és látom milyen. Bár nagyon elégedett vagyok vele, azért látok rajta én is hibákat. Pl. engem nem is annyira a fülhallgató aljzat helye zavar (kétségkívül annak fenn lenne a helye!), inkább az USB lehetne alul, vagy legalább oldalt. Amikor kocsiban bedugod a szivargyújtóba navigációs célból, roppant kehesen néz ki a felfelé álló madzag. Ráadásul így feszül(het) is és jóval hosszabb kábel kell... (Persze ez autó típus függő is.) Még ennél is bosszantóbb nekem, hogy a gombok BAL oldalon vannak. A kikapcs gomb helyét például nagyon kedveltem az Y300-on. Felül volt. Így, amikor megmarkolom a ketyerét, óhatatlanul mindig rányomok és az feléled ha akarom, ha nem. De majd megszokom. Azt már én is említettem, hogy a hangja hagy kívánnivalót maga után, így ebben is egyetértek Veled. (Nekem mind a három, így a középső led is világít, az valami egyedi gond lehet a Nálad lévő készülékben! Ez viszont gyártási-összeszerelési hiba, ami szintén nagyon elszomorító. Almacsutkáéknál ilyen elképzelhetetlen lenne.)

    SZÓVAL BÉKEJOBB! :K

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák