Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz Biggeszkij #168 üzenetére

    Két dolgot tisztázzunk: nem nem vagyok kereskedő! Teljesen más munkám van, pl. a UMI Zero általam lesz magyar oldalról támogatott, szóval nekem aztán egyáltalán nem érdekem, hogy rosszat mondjak róla, hisz nekem kell foglalkoznom vele. Nem is tettem! Csupán annyit mondtam, hogy technológiai szempontból ez a kijelző nem tartozik az élmezőnybe, ahová szeretne tartozni. Nagyon szép, nagyon jó, ameddig nincs mellé egy még szebb, még drágább, esetleg véletlen az alsó ársávba bekerülve egy még jobban eltalált.

    A másik dolog: nem nézlek hülyének, de ezeket így képről valóban nem tudod összehasonlítani. Szívesen megmutogatom bárkinek személyesen is hogy az iOCEAN x8-széria, vagy az említett Doogee modellek mitől jobbak, vagy adott esetben mitől rosszabbak! Pl. a Doogee DG900, amit te hoztál példaként, szerintem lényegesen gyengébb panelt kapott, tehát ha ahhoz mérem az UMI termékét, akkor IPS ide, IPS oda, az bizony vérszegény... (Arról már nem is beszélve, hogy melegedési hibák miatt korlátozzák a gyártását jelenleg...).

    "Ha annyira zsákutca az Amoled, akkor miért ragaszkodik hozzá az egyik vezető telefon gyártó?"

    Mert az ő szabványuk és dollár milliókat ér?! Mert minden eladott darab után náluk köt ki a részesedés? Mert egy egész sorozatnyi termék portfólió fut vele jelenleg? Mert ingyen reklámozza az ősgyártóját? Tessék: UMI. Mit mond ez egy új vevőnek? Semmit! ...és ha odaírjuk egy kis plusz pénzért, hogy Samsung kijelző van benne?! Na ugye... Ugyanez a Sony kamerára is igaz...

    "írtam már, hogy inkább olyan dolgokról olvasnék szívesen, hogy pl: ilyen meg ilyen hiba fordul elő,"

    A 3.01-es romban a gesztuskontroll nem működik, de ha nem lenne gond ez magában, drasztikusan csökkenti a készülék sebességét a bekapcsolt állapota! Gyorsan kivették és a 3.02-esben már nincs ilyen opció. Nyilván dolgoznak rajta.

    "Vagy pl egyik fórumtársunk írta, hogy sikeresen megkarcolta, annak ellenére, hogy GG3, ezért vigyázzunk."

    Mert szerintem nincs ezen GG3, de még GG2 sem. A hátlap mezei polikarbonát, az előlapi üveg pedig üveg... Az üvegnek alaptulajdonsága, hogy 8-as vagy 9-es keménységű, ezért nem karcolódik, DE ami a GG lényege lenne, hogy lehetőleg ne is törjön be. Inkább ne próbáljátok ki, hogy mennyire bírja, nem hiszem, hogy jó vége lenne egy droptest folyamatnak!

    Szóljon arról ez a topic miért VEGYÜNK ilyen telót! Itt hangsúlyoznám ki, ismét, hogy nem vagyok kereskedő, szóval azért NE!

    Először is a cucc NAGYON össze van rakva! Soha sem látott pontossággal illesztetek egymásba mindent, lehetetlen ésszerű határok között csavargatva nyekergésre bírni!

    Tök alap Android van rajta, amibe nem tolt bele semmi hulladékot a gyártó! VÉGRE! Nagyon pozitív hozzáállás! A root talán nem a legjobb ötlet, de hamar le lehet szedni róla, ha valakit zavar. (Pl. vállalti telókon nem lehet!)

    Végre egy olyan formaterv, ami nem tucat termék! Igaz, hogy láttuk már valahol, de nem szaladgál ilyen cuccal minden második ember. Van egyénisége a telónak, azt meg kell hagyni. Főleg ha valaki a Z tokot is felteszi. Igazi ritkaság, ami jó!

    Baromi jó GPS van benne, ami abszolút meglepő MTK-s telón, főleg a legerősebb SoC mellé társítva! Teli találat! Erre szükség volt, mint egy falat kenyérre!

    Töltő: végre egy erős töltő. Nem mintha sokat számítana, de ez legalább bírja szufflával...

    ...vagy arról miért NE vegyünk?

    Tartsuk magunk távol tőle, ha audiofil hajlamaink vannak, mert nem erőssége a hangja... Füles szerencsére nem jár mellé, jobb is, legalább mindenki minőségivel próbálkozik, ami sokat dob az élményen... ja vagy mégsem...

    A megjelenítő szépen megosztja a felhasználókat majd. Ezt inkább nézze meg mindenki a saját szemével! Ha nem zavar a fehér helyén a meleg sárga, akkor nincs baj...

    Pillanatnyilag igyekszik kijönni bétából a szoftver. Szerintem ne legyenek illúzióink az L irányába... Talán jövő ilyenkorra eljut az is bétába... főleg ha nekiálltak volna esetleg így a 3 hónapos kiadása után...

    Az alsó gombok világítása annyira tipikus hibába esik, hogy az már fáj... Minek kell egy filléres leden spórolni?! Mert hát ugye a két szélső alatt van, a középső alá nem jutott... :W

    ...és végül? Mi a francnak alulra tették a jack csatit? Hogy véletlen sem lehessen nem fejre forgatva zsebben tartani? :U:W

Új hozzászólás Aktív témák