Új hozzászólás Aktív témák

  • Mtbsrác

    senior tag

    Talán tudtok segíteni!
    Steam klienst gondolom nemkell bemutatni de adódot vele egy problámám. Azaz már régi gond, csak most jutottam el idáig hogy meg is kérdezzem. Próbáltam már ATI kártyával és NVIDIA kártyával is de az eredmény mindig ugyanez. Persze WINE alatt csinálja ezt a jelenséget. Minden testnél friss vacsi rendszer, frissítésekkel.
    Kliens hiba
    Sokhelyen ott betüknek meg számoknak kéne megjelenni. Tudom kijön nemsokára a linuxos verzió, de én nemvagyok a tester brigádban bennt. Eddig jóvolt míg az 1.4-essel használtam majd ugye jött a 12.04-es ubi (11.04 helyett) így elkezdtem használni ezt. Itt is először az 1.4 ment fel ott a kliens még oké de a cs:s, vmi frissítés volt benne sztem és nemakar elindulni már azóta. Eddig játszottam vele rendesen. Gondoltam felteszem a legujabb wint-t (1.5) mert már volt ilyen párszor. Hát nemjött össze mert onnantól így néz ki a kliens és minden ami e mögött van. Játékok is ugyanilyen hiányosak! Tehát 21-es csapdája. Ez van az nincs ha az van ez nincs :DDD . Problem milehet vajon :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák